WinBets.org

Онлайн казино, покер и спортни залози

Категория: Спортни Прогнози

Футболни прогнози за 22.04.2017

Англия Англия – Премиършип
17:00 Борнемут – Мидълзбро 1 6/10 1.87
17:00 Суонзи – Сток Сити -2.5 6/10 1.75
17:00 Уест Хям – Евертън +2.5 5/10 1.73
17:00 Хъл Сити – Уотфорд 1 5/10 1.85
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Брентфорд – Куинс Парк Рейнджърс 1 5/10 2.05
17:00 Бристъл Сити – Барнзли 1 7/10 1.70
17:00 Нотингам Форест – Рединг 1X 7/10 1.38
17:00 Родъръм Юнайтед – Ипсуич 2 5/10 2.00
17:00 Уигън – Кардиф -2.5 5/10 1.78
17:00 Уулвърхямптън – Блекбърн -2.5 5/10 1.80
17:00 Хъдърсфийлд – Фулъм 1X 7/10 1.36
17:00 Шефилд Уензди – Дарби Каунти 1 6/10 1.80
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Уимбълдън 1 7/10 1.47
17:00 Бъри – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.22
17:00 Джилингам – Флийтууд Таун -2.5 5/10 1.75
17:00 Ковънтри – Уолсол 1X 8/10 1.45
17:00 Милоул – Оксфорд Юнайтед 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Шефилд Юнайтед X2 7/10 1.25
17:00 Олдъм – Рочдейл X2 8/10 1.33
17:00 Питърбъро – Бристол Роувърс X2 7/10 1.34
17:00 Порт Вейл – Болтън 2 7/10 1.68
17:00 Суиндън – Скънторп X2 7/10 1.45
17:00 Честърфийлд – Чарлтън 2 5/10 1.82
17:00 Шросбъри Таун – Саутенд X2 7/10 1.30
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Блекпул – Челтнъм Таун 1 6/10 1.90
17:00 Гримсби Таун – Йоувил -2.5 7/10 1.62
17:00 Екзитър – Моркамб 1 7/10 1.45
17:00 Колчестър – Плимут 1X 7/10 1.36
17:00 Кроули Таун – Карлайл -2.5 5/10 1.75
17:00 Крю Александра – Лейтън Ориент 1 7/10 1.60
17:00 Лутън Таун – Нотс Каунти 1 7/10 1.68
17:00 Нюпорт Каунти – Акрингтън Стенли -2.5 5/10 1.75
17:00 Портсмут – Кембридж Юнайтед 1 5/10 1.78
17:00 Стивънидж Бороу – Мансфийлд Таун X2 7/10 1.42
17:00 Уикъмб – Донкастър X2 7/10 1.35
17:00 Хартлипул – Барнет 1X 8/10 1.36
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Линкълн Сити – Макълсфийлд Таун 1 8/10 1.44
17:00 Боръм Ууд – Гейтсхед 1X 8/10 1.35
17:00 Брейнтри Таун – Бароу 1X 7/10 1.42
17:00 Бромли – Гайзли 1 5/10 1.95
17:00 Доувър Атлетик – Торки Юнайтед 1 8/10 1.55
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Алдършот Таун 2 7/10 1.33
17:00 Рексъм – Дагенъм и Редбридж X2 7/10 1.35
17:00 Солихъл Муурс – Ийстли 1X 7/10 1.40
17:00 Сътън Юнайтед – Честър 1 6/10 1.65
17:00 Транмиър Роувърс – Саутпорт 1 9/10 1.18
17:00 Уокинг – Йорк Сити X2 7/10 1.33
17:00 Форест Грийн Р. – Мейдстоун Юнайтед 1 7/10 1.50
Англия Англия – ФА Къп
19:15 Челси – Тотнъм 1X 8/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Аугсбург 1 6/10 1.80
16:30 Байерн Мюнхен – Майнц 05 1 9/10 1.18
16:30 Инголщат – Вердер Бремен 1 4/10 2.18
16:30 Хамбургер – Дармщат 98 1 7/10 1.42
16:30 Херта Берлин – Волфсбург 1X 8/10 1.39
19:30 Борусия М’Гладбах – Борусия Дортмунд 2 5/10 2.06
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Ерцгебирге Ауе – Хановер 96 2 4/10 2.20
14:00 Хайденхайм – Арминия Билефелд 1X 7/10 1.40
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Малага – Валенсия 1X 8/10 1.33
19:30 Осасуна – Спортинг Хихон 1X 7/10 1.45
21:45 Еспаньол – Атлетико Мадрид 2 5/10 1.75
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Валядолид – Елче -2.5 6/10 1.70
19:00 Кадис – Леванте X2 7/10 1.42
19:00 Райо Валекано – Луго 1 6/10 1.78
19:00 Хетафе – Химнастик де Тарагона 1 6/10 1.70
21:30 Хирона – УКАМ Мурсия 1 7/10 1.45
Италия Италия – Серия А
21:45 Фиорентина – Интер 1 4/10 2.50
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Чезена -2.5 6/10 1.62
16:00 Асколи – Бреша 1 4/10 2.02
16:00 Бари – Верона -2.5 7/10 1.70
16:00 Латина – СПАЛ 2 5/10 2.00
16:00 Про Верчели – Салернитана 1X 7/10 1.32
16:00 Специя – Виртус Ентела 1X 8/10 1.23
16:00 Тернана – Фрозиноне -2.5 7/10 1.65
16:00 Трапани – Пиза 1 5/10 1.90
16:00 Читадела – Карпи 1X 7/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
18:00 Пари Сен Жермен – Монпелие +2.5 7/10 1.29
21:00 Бордо – Бастия 1 8/10 1.35
21:00 Дижон – Анже -2.5 7/10 1.68
21:00 Каен – Нант 1 4/10 2.30
21:00 Лил – Гингам 1 5/10 1.90
21:00 Лориен – Метц 1 7/10 1.68
Франция Франция – Лига 2
16:00 Брест – Амиен 1 6/10 1.83
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Щурм Грац – Матерсбург 1 7/10 1.60
19:30 Алтах – Адмира Вакер Мьодлинг 1 7/10 1.72
19:30 Рийд – Волфсбергер -2.5 7/10 1.68
19:30 Санкт Полтен – Ред Бул Залцбург 2 7/10 1.30
Беларус Беларус – Премиер Лига
16:00 Динамо Минск – Неман 1 6/10 1.65
17:00 Днепър Могилев – Нафтан 1 6/10 1.65
18:00 ФК Слуцк – Городея -2.5 8/10 1.48
19:30 Шахтьор Солигорск – Динамо Брест 1X 8/10 1.29
Белгия Белгия – Група за Титлата
19:00 Шарлероа – Зулте Варегем 1X 5/10 1.29
Белгия Белгия – Група за Изпадане
18:00 Тубиз – Оуд Хеверле Льовен 1X 5/10 1.35
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:00 Сент Трюиден – Унион Сент Жилоаз 1 5/10 1.75
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Ламия – Пансерайкос 1 9/10 1.11
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Дери Сити X2 7/10 1.32
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – Лонгфорд Таун 1 3/10 2.60
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Стрьомгодсет – Сандефьорд 1 7/10 1.42
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Конгсвингер – Ранхайм 1 5/10 2.05
Полша Полша – Екстракласа
19:00 Арка Гдиня – Висла Плоцк 1X 8/10 1.40
19:00 Гурник Ленчна – Висла Краков X2 8/10 1.32
19:00 Заглембие Любин – Шльонск Вроцлав 1 6/10 1.90
19:00 Корона Келце – ЛКС Нечеча 1X 8/10 1.35
19:00 Краковия Краков – Легия Варшава 2 4/10 2.05
19:00 Лех Познан – Рух Хожов 1 7/10 1.28
19:00 Погон Шчечин – Лехия Гданск 1X 7/10 1.44
19:00 Пяст Гливице – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.38
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Погон Шедълце – Хойничанка Хойнице X2 8/10 1.36
18:00 Сандеця Нови Сач – Хробри Глогов 1 5/10 1.85
18:45 Стал Мелец – ГКС Катовице X2 8/10 1.36
19:00 ГКС Тихи – Стомил Олщин 1 5/10 1.90
20:00 Олимпия Груджьондз – Заглембие С. -2.5 7/10 1.72
21:00 Висла Пулави – Подбескидзе 2 5/10 2.05    
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Маритимо – Белененсеш 1 5/10 1.84
18:00 Тондела – Насионал Мадейра 1X 7/10 1.37
20:15 Ещорил Прая – Витория Сетубал 1X 7/10 1.35
22:30 Спортинг Лисабон – Бенфика X2 8/10 1.42
Русия Русия – Премиер Лига
14:00 Зенит Санкт П. – Урал Свердловска о. +2.5 6/10 1.65
16:30 Локомотив Москва – Амкар Перм 1 6/10 1.62
16:30 ФК Ростов – Спартак Москва X2 7/10 1.40
19:00 Терек Грозни – Анжи Махачкала 1X 8/10 1.22
Словакия Словакия – Суперлига
16:30 Тренчин – Ружомберок 1 6/10 1.67
20:00 Земплин Михаловце – ДАК Дунайска С. 2 7/10 1.65
20:00 Татран Прешов – Злате Моравце 1 4/10 2.20
Словения Словения – Първа Лига
18:00 Целие – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.40
19:00 Копер – Рудар Веление 1 5/10 2.10
21:15 Марибор – Домжале 1 6/10 1.80
Турция Турция – Супер Лига
13:30 Ризеспор – Истанбул Башакшехир X2 8/10 1.25
16:00 Аланияспор – Османлиспор 1X 7/10 1.36
19:00 Анталияспор – Трабзонспор X2 7/10 1.38
19:00 Генчлербирлиги – Кайзериспор 1X 7/10 1.27
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
16:00 Гьозтепе – Адана Демирспор 1 5/10 1.90
18:30 Гиресунспор – Йени Малатияспор -2.5 7/10 1.62
Унгария Унгария – НП I
19:00 Дебрецен – Халадаш Сомбатхей -2.5 7/10 1.70
19:00 Дюрмот – Ференцварош 2 7/10 1.48
19:00 Мезьокьовешд – Уйпещ 1X 7/10 1.36
19:00 МТК Будапеща – Видеотон Фехервар 2 6/10 1.80
19:00 Пакш – Диошдьор 1 6/10 1.70
21:30 Вашаш Будапеща – Хонвед Будапеща 1X 7/10 1.40
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 ВПС Вааса – КуПС Куопио 1X 7/10 1.36
16:00 Илвес Тампере – РоПС Рованиеми 1 7/10 1.44
16:00 Кеми Кингс – Сейняйоен ЯК 2 6/10 1.70
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 НЕК Ниймеген – Екселсиор 1X 7/10 1.45
20:45 АЗ Алкмаар – Твенте 1 6/10 1.62
20:45 Цволе – Хераклес 1 6/10 1.75
21:45 Го Ахед Игълс – Грьонинген X2 8/10 1.36
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – Хайдук Сплит 1 7/10 1.39
20:00 Истра 1961 – Риека 2 7/10 1.25
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Збройовка Бърно – Млада Болеслав 1X 8/10 1.42
18:00 Храдец Кралове – Слован Либерец X2 7/10 1.38
18:30 Бохемианс 1905 Прага – Фастав Злин -2.5 7/10 1.53
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Тринец 1 5/10 2.00
13:15 Графин Влашим – Варнсдорф 1 7/10 1.55
18:00 Усти над Лабем – Простейов +2.5 8/10 1.45
18:00 Фридек-Мистек – Пардубице -2.5 5/10 1.75
19:00 Сигма Оломоуц – Витковице 1 8/10 1.31
20:00 Зноймо – Виктория Жижков 1 6/10 1.90
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Грасхопърс – Люцерн 1X 8/10 1.45
21:00 Базел – Вадуц +2.5 8/10 1.36
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Аарау – Волен 1 7/10 1.68
20:00 Сервет – Винтертур 1 7/10 1.60
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 Йонкьопинг Содра – АИК Стокхолм 2 4/10 2.05
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Варберг БоИС – Фрей Тебю 1 7/10 1.74
17:00 ГАИС Гьотеборг – Хелзинборг X2 8/10 1.36
17:00 Йостерс – Далкурд X2 7/10 1.30
19:00 Дегерфорш – Вернаму X2 7/10 1.45
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Грийнок Мортън – Аяр Юнайтед 1 7/10 1.53
17:00 Дънди Юнайтед – Сейнт Мирън 1 5/10 1.80
17:00 Дънфърмлин – Фолкърк X2 8/10 1.38
17:00 Куин ъф Саут – Дъмбартън 1 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Ийст Файф -2.5 7/10 1.65
17:00 Брихин Сити – Странрар +2.5 5/10 1.80
17:00 Еърдри – Алоа Атлетик +2.5 7/10 1.62
17:00 Ливингстън – Куинс парк ФК 1 6/10 1.75
17:00 Питърхед – Стенхаусмюър 1 6/10 1.65
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Монтроуз 1X 7/10 1.41
17:00 Единбург Сити – Анан Атлетик 1X 8/10 1.40
17:00 Елгин Сити – Стърлинг Албиън 1 6/10 1.57
17:00 Каудънбийт – Арброут X2 7/10 1.36
17:00 Форфар Атлетик – Клайд 1 7/10 1.68
Шотландия Шотландия – Купа на Шотландия
14:15 Хибърниън – Абърдийн X2 9/10 1.20
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
20:00 Алдосиви Мар д. – Нюелс Олд Б. -2.5 7/10 1.48
22:00 Расинг Клуб – Атлетико Тукуман 1 8/10 1.53
22:10 Банфийлд – Килмес Буенос Айрес 1 7/10 1.74
22:15 Дефенса и Хустисия – Ланус -2.5 7/10 1.57

Футболни прогнози за 09.04.2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Съндърланд – Манчестър Юнайтед 2 7/10 1.36
18:00 Евертън – Лестър 1 7/10 1.72
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Херта Берлин – Аугсбург 1 6/10 1.78
18:30 Инголщат – Дармщат 98 1 7/10 1.53
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Ерцгебирге Ауе – Мюнхен 1860 1 3/10 2.30
14:30 Фортуна Дюселдорф – Унион Берлин X2 8/10 1.44
14:30 Щутгарт – Карлсруе 1 7/10 1.45
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Гранада – Валенсия +2.5 6/10 1.75
19:30 Осасуна – Леганес X2 7/10 1.30
21:45 Лас Палмас – Бетис 1 5/10 2.10
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Валядолид – Кордоба 1 6/10 1.73
17:00 Елче – Севиля Атлетико 1 6/10 1.83
19:00 Нумансия – Хирона 1X 7/10 1.42
19:00 Реал Овиедо – УКАМ Мурсия 1 6/10 1.90
19:00 Реус Депортиу – Хуеска -2.5 7/10 1.40
21:30 Алмерия – Сарагоса 1X 7/10 1.30
Италия Италия – Серия А
13:30 Сампдория – Фиорентина X2 8/10 1.40
16:00 Болоня – Рома 2 8/10 1.42
16:00 Каляри – Торино X2 8/10 1.42
16:00 Кротоне – Интер +2.5 7/10 1.57
16:00 Милан – Палермо 1 7/10 1.30
16:00 Удинезе – Дженоа 1 6/10 1.85
Италия Италия – Серия Б
18:30 Бреша – СПАЛ X2 8/10 1.33
Франция Франция – Лига 1
16:00 Тулуза – Олимпик Марсилия -2.5 6/10 1.80
18:00 Сент Етиен – Нант 1X 7/10 1.25
Австрия Австрия – Бундеслига
17:30 Ред Бул Залцбург – Щурм Грац 1 8/10 1.36
Беларус Беларус – Премиер Лига
15:00 Динамо Минск – Нафтан 1 7/10 1.33
16:30 Шахтьор Солигорск – Гомел 1 8/10 1.45
17:00 БАТЕ Борисов – ФК Минск 1 7/10 1.44
18:00 Крумкачи Минск – Динамо Брест 2 7/10 1.66
Белгия Белгия – Група за Титлата
19:00 Андерлехт – КАА Гент 1 5/10 1.80
Белгия Белгия – Група А за Лига Европа
21:00 Мехелен – Лиерс 1 5/10 1.75
Гърция Гърция – Супер Лига
19:00 АЕК Атина – Керкира Корфу +2.5 6/10 1.70
19:00 Астерас Триполис – Ксанти 1X 7/10 1.38
19:00 Атромитос – Лариса 1 6/10 1.90
19:00 Левадиакос – Олимпиакос 2 8/10 1.45
19:00 Панайтоликос – Верия 1 5/10 1.75
19:00 Паниониос Атина – Платаниас 1 7/10 1.70
19:00 ПАОК – Панатинайкос 1 5/10 1.91
19:00 Пас Янина – Ираклис Солун 2 4/10 2.30
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 АБ Гладсаксе – Нествед 2 4/10 2.30
14:45 Вейле – Кьоге 1X 8/10 1.38
14:45 Вендсисел – Фредериция 1 6/10 1.73
14:45 Нюкьобинг – Хобро 2 6/10 1.78
14:45 Скиве – Фремад Амагер 1X 8/10 1.44
14:45 Хелзингор – Роскилде -2.5 5/10 1.80
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Лилестрьом – Хаугесунд +2.5 5/10 1.76
19:00 Сарпсборг 08 – Викинг Ставангер +2.5 6/10 1.80
19:00 Стабек – Од БК 2 5/10 2.00
19:00 Тромсьо – Согндал -2.5 6/10 1.80
21:00 Стрьомгодсет – Олесунд 1 7/10 1.53
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Конгсвингер – Старт Кристиансанд X2 7/10 1.40
18:00 Арендал – Уленсакер Киса 1 5/10 2.20
18:00 Елверум – Тромсдален 1X 7/10 1.36
18:00 Йерв Гримстад – Ранхайм 1 5/10 1.79
18:00 Левангер – Санднес 2 3/10 2.30
18:00 Осане – Бодо Глимт +2.5 6/10 1.80
18:00 Стрьомен – Флурьо 1 5/10 1.75
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Пяст Гливице – Лехия Гданск 2 4/10 2.05
19:00 Лех Познан – Легия Варшава 1X 7/10 1.36
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Погон Шедълце – Вигри Сувалки X2 8/10 1.45
18:00 ГКС Тихи – Хробри Глогов 1X 8/10 1.40
18:00 Миедж Легница – Стомил Олщин 1 6/10 1.85
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Ещорил Прая – Насионал Мадейра 1 3/10 2.40
18:00 Рио Аве – Витория Сетубал 1 6/10 1.80
20:00 Витория Гимараеш – Тондела 1 7/10 1.49
22:15 Морейрензе – Бенфика 2 8/10 1.33
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Портимонензе – Жил Висенте 1 6/10 1.70
17:00 Порто Б – Кова Да Пиедаде 1 6/10 1.65
18:00 Лейшоес – Фреамунде 1 6/10 1.85
18:00 Олянензе – Академико Визеу -2.5 6/10 1.67
18:00 Пенафиел – Спортинг Брага Б -2.5 7/10 1.71
18:00 Униао Мадейра – Варзин 1 4/10 2.07
18:00 Фафе – Фамаликао X2 8/10 1.38
19:00 Санта Клара – Спортинг Лисабон Б -2.5 7/10 1.65
Русия Русия – Премиер Лига
14:00 ФК Уфа – Спартак Москва 2 5/10 1.83
16:30 ФК Краснодар – ЦСКА Москва 1X 7/10 1.36
19:00 Локомотив Москва – ФК Ростов 1 4/10 2.00
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Спартак Търнава – Жилина 2 6/10 1.85
18:30 Тренчин – Шпорт Подбрезова 1 6/10 1.60
Словения Словения – Първа Лига
16:00 Алуминий Кидричево – Горица X2 8/10 1.27
17:55 Целие – Олимпия Любляна X 3/10 3.10
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Бачка Бачка Паланка – ФК Нови Пазар 1 7/10 1.73
18:00 Борац Чачак – Напредак Крушевац 1X 7/10 1.35
18:00 Войводина – Раднички Ниш 1 6/10 1.75
18:00 Рад Белград – Цървена Звезда Белград 2 8/10 1.18
18:00 Спартак Суботица – Металац 1 7/10 1.48
18:00 Чукарички – Младост Лучани 1 8/10 1.17
18:00 Явор Иваница – Вождовац Белград 1 4/10 2.10
Турция Турция – Супер Лига
16:00 Кайзериспор – Османлиспор 1 3/10 2.45
19:00 Аданаспор – Ризеспор 1X 8/10 1.42
19:00 Фенербахче – Акхисар Беледиеспор 1 8/10 1.40
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Гиресунспор – Бандърмаспор 1 7/10 1.36
13:00 Юмраниеспор – Йени Малатияспор 1 4/10 2.50
15:00 Манисаспор – Мерсин Идман Юрду 1X 7/10 1.50
18:30 Балъкесирспор – Денизлиспор 1 4/10 2.10
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 АЗ Алкмаар – Рода 1 8/10 1.35
15:30 Утрехт – Твенте 1 6/10 1.81
15:30 Цволе – Фейенорд 2 7/10 1.50
17:45 ПСВ Айндховен – Вилем II 1 9/10 1.15
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Истра 1961 – Интер Запрешич 1 4/10 2.05
20:00 Осиек – РНК Сплит 1 8/10 1.30
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Баумит Яблонец – Фастав Злин 1 5/10 1.85
18:30 Спарта Прага – Збройовка Бърно 1 7/10 1.40
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Фридек-Мистек 1 6/10 1.70
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Вадуц – Люцерн 2 6/10 1.91
14:45 Лугано – Сион X2 7/10 1.36
17:00 Базел – Йънг Бойс 1 7/10 1.57
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Аарау – Винтертур 1 5/10 1.75
16:00 Вил – Волен 1 6/10 1.91
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Йостерсунд – Норкьопинг +2.5 6/10 1.83
16:00 Хамарби – Калмар +2.5 5/10 1.75
18:30 Йонкьопинг Содра – Халмстад 1 6/10 1.80
18:30 Сириус – ИФК Гьотеборг -2.5 5/10 1.80
18:30 Хакен – Юргорден 1 5/10 1.80
Швеция Швеция – Суперетан Лига
15:00 Варберг БоИС – Хелзинборг 1 3/10 2.45
18:00 Трелеборг – Фалкенберг 1 4/10 1.95
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Абърдийн – Рейнджърс 1X 8/10 1.26

Футболни прогнози за 08.04.2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Тотнъм – Уотфорд 1 7/10 1.25
17:00 Манчестър Сити – Хъл Сити +2.5 7/10 1.40
17:00 Мидълзбро – Бърнли -2.5 7/10 1.55
17:00 Сток Сити – Ливърпул 2 5/10 1.91
17:00 Уест Бромич – Саутхямптън -2.5 7/10 1.62
19:30 Борнемут – Челси 2 8/10 1.55
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Бирмингам – Дарби Каунти X2 8/10 1.37
17:00 Блекбърн – Барнзли -2.5 5/10 1.83
17:00 Бристъл Сити – Уулвърхямптън -2.5 6/10 1.80
17:00 Бъртън Албион – Астън Вила -2.5 6/10 1.59
17:00 Кардиф – Брентфорд +2.5 7/10 1.72
17:00 Лийдс – Престън 1X 8/10 1.29
17:00 Норич – Рединг +2.5 5/10 1.75
17:00 Нотингам Форест – Хъдърсфийлд X2 8/10 1.30
17:00 Уигън – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.50
17:00 Фулъм – Ипсуич 1 7/10 1.55
19:30 Шефилд Уензди – Нюкасъл X2 8/10 1.33
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Бъри – Брадфорд Сити X2 8/10 1.25
17:00 Джилингам – Милоул 2 7/10 1.71
17:00 Ковънтри – Питърбъро +2.5 5/10 1.82
17:00 Нортхямптън Таун – Шефилд Юнайтед 2 6/10 1.67
17:00 Олдъм – Флийтууд Таун -2.5 8/10 1.50
17:00 Скънторп – Болтън X2 8/10 1.42
17:00 Суиндън – Милтън X2 7/10 1.42
17:00 Уимбълдън – Бристол Роувърс X2 7/10 1.42
17:00 Уолсол – Оксфорд Юнайтед X2 7/10 1.40
17:00 Чарлтън – Саутенд -2.5 5/10 1.75
17:00 Честърфийлд – Порт Вейл -2.5 5/10 1.79
17:00 Шросбъри Таун – Рочдейл X2 8/10 1.33
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Крю Александра 1X 7/10 1.22
17:00 Барнет – Лутън Таун X2 8/10 1.35
17:00 Блекпул – Гримсби Таун 1 6/10 1.65
17:00 Донкастър – Мансфийлд Таун 1 6/10 1.80
17:00 Екзитър – Нюпорт Каунти 1 7/10 1.69
17:00 Карлайл – Нотс Каунти +2.5 6/10 1.80
17:00 Кембридж Юнайтед – Лейтън Ориент 1 8/10 1.42
17:00 Колчестър – Стивънидж Бороу 1X 7/10 1.43
17:00 Кроули Таун – Плимут 2 5/10 2.05
17:00 Моркамб – Хартлипул 1X 8/10 1.40
17:00 Портсмут – Йоувил 1 7/10 1.41
17:00 Уикъмб – Челтнъм Таун 1X 7/10 1.25
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Торки Юнайтед 1 8/10 1.50
17:00 Бароу – Уокинг 1 7/10 1.60
17:00 Брейнтри Таун – Доувър Атлетик 2 5/10 1.85
17:00 Бромли – Рексъм 1X 7/10 1.36
17:00 Гайзли – Форест Грийн Роувърс 2 6/10 1.75
17:00 Гейтсхед – Мейдстоун Юнайтед 1 6/10 1.57
17:00 Ийстли – Линкълн Сити 2 7/10 1.72
17:00 Макълсфийлд Таун – Дагенъм и Редбридж 1 4/10 2.00
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Боръм Ууд 2 5/10 1.80
17:00 Сътън Юнайтед – Саутпорт 1 7/10 1.40
17:00 Транмиър Роувърс – Солихъл Муурс 1 7/10 1.29
17:00 Честър – Йорк Сити +2.5 6/10 1.80
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Кьолн – Борусия М’Гладбах -2.5 6/10 1.70
16:30 РБ Лайпциг – Байер Леверкузен 1X 7/10 1.27
16:30 Фрайбург – Майнц 05 1X 7/10 1.40
16:30 Хамбургер – Хофенхайм +2.5 5/10 1.81
16:30 Шалке 04 – Волфсбург 1X 7/10 1.27
19:30 Байерн Мюнхен – Борусия Дортмунд 1 6/10 1.65
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Кайзерслаутерн – Гройтер Фюрт 1X 7/10 1.33
14:00 Хайденхайм – Бохум -2.5 6/10 1.76
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Еспаньол – Алавес 1 4/10 2.15
21:45 Малага – Барселона 2 8/10 1.33
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Майорка – Химнастик де Тарагона 1 5/10 1.85
19:00 Кадис – Луго 1 6/10 1.83
19:00 Хетафе – Леванте 1X 8/10 1.32
21:30 Райо Валекано – Тенерифе 1X 7/10 1.27
Италия Италия – Серия А
16:00 Емполи – Пескара 1 6/10 1.80
19:00 Аталанта – Сасуоло 1 8/10 1.42
21:45 Ювентус – Киево +2.5 6/10 1.68
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Карпи 1 3/10 2.60
16:00 Асколи – Фрозиноне 2 4/10 2.02
16:00 Латина – Виченца 1X 8/10 1.36
16:00 Пиза – Чезена 1X 7/10 1.35
16:00 Про Верчели – Виртус Ентела -2.5 6/10 1.56
16:00 Специя – Бари 1 5/10 2.10
16:00 Тернана – Салернитана 1X 7/10 1.40
16:00 Трапани – Перуджа 1 4/10 2.50
16:00 Читадела – Беневенто -2.5 5/10 1.78
Франция Франция – Лига 1
18:00 Анже – Монако 2 7/10 1.70
21:00 Бордо – Метц 1 7/10 1.50
21:00 Дижон – Бастия -2.5 6/10 1.69
21:00 Каен – Монпелие 1 3/10 2.40
21:00 Лион – Лориен +2.5 7/10 1.31
21:00 Нанси – Рен 1X 8/10 1.40
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ред Стар Париж – Газелек Аячо X2 8/10 1.40
16:00 Реймс – Страсбург -2.5 7/10 1.57
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рийд – Рапид Виена 2 5/10 1.87
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Матерсбург 1 5/10 2.10
19:30 Аустрия Виена – Санкт Полтен 1 7/10 1.50
19:30 Волфсбергер – Алтах 1X 7/10 1.35
Австрия Австрия – Ерсте Лига
17:00 Капфенберг – Флоридсдорфер АК 1X 8/10 1.27
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 Ислоч Минск – Неман 1X 8/10 1.32
16:00 Славия Мозир – Городея 1X 7/10 1.40
18:00 ФК Витебск – Днепър Могилев 1 6/10 1.72
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 ОФИ Крит – Агротикос Астерас 1 9/10 1.20
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Бохемианс 1X 7/10 1.36
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 УК Дъблин – Атлон Таун 1 6/10 1.59
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Розенборг – Молде 1 7/10 1.50
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Гурник Ленчна – Висла Плоцк 1 3/10 2.60
19:00 Погон Шчечин – Арка Гдиня -2.5 5/10 1.76
21:30 ЛКС Нечеча – Висла Краков 1X 7/10 1.45
Полша Полша – Първа Лига
18:00 Сандеця Нови Сач – Битовия Битов 1 7/10 1.52
18:45 Гурник Забже – Олимпия Груджьондз 1 5/10 1.75
19:00 Подбескидзе – Знич Прушков 1 6/10 1.72
20:00 Ключборк – Заглембие Сосновец 2 5/10 2.05
21:00 Висла Пулави – ГКС Катовице 2 5/10 1.85
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Пасош Ферейра – Ароука 1 5/10 2.15
20:15 Порто – Белененсеш +2.5 7/10 1.54
22:30 Спортинг Лисабон – Боавища 1 7/10 1.28
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Спортинг Ковиля – Бенфика Б 1X 7/10 1.25
Русия Русия – Премиер Лига
14:00 Криля Советов – Амкар Перм 1X 7/10 1.31
16:30 Терек Грозни – Арсенал Тула 1 7/10 1.67
19:00 Зенит Санкт П. – Анжи Махачкала 1 9/10 1.20

 

Словакия Словакия – Суперлига
16:30 ДАК Дунайска С. – Слован Братислава 2 5/10 2.20
18:00 Злате Моравце – Земплин Михаловце -2.5 6/10 1.75
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Кръшко – Рудар Веление 2 3/10 2.40
19:00 Радомлие – Домжале 2 9/10 1.17
21:15 Копер – Марибор 2 6/10 1.72
Сърбия Сърбия – Суперлига
18:00 Партизан Белград – Радник Сурдулица +2.5 8/10 1.36
Турция Турция – Супер Лига
15:30 Генчлербирлиги – Анталияспор 1 5/10 2.10
16:00 Газиантепспор – Аланияспор +2.5 7/10 1.69
19:00 Трабзонспор – Бешикташ X2 8/10 1.35
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
16:00 Шанлъурфаспор – Самсунспор X2 8/10 1.42
18:30 Ескишехирспор – Адана Демирспор 1 8/10 1.44
Унгария Унгария – НП I
19:00 Видеотон Фехервар – Вашаш Будапеща 1 7/10 1.60
19:00 Дебрецен – Дюрмот 1 7/10 1.60
19:00 МТК Будапеща – Мезьокьовешд -2.5 7/10 1.60
19:00 Уйпещ – Пакш 1X 8/10 1.26
19:00 Халадаш Сомбатхей – Хонвед Будапеща X2 8/10 1.34
21:30 Ференцварош – Диошдьор +2.5 7/10 1.53
Финландия Финландия – Вейкауслига
16:00 ВПС Вааса – Сейняйоен ЯК X2 7/10 1.35
16:00 Илвес Тампере – ФК Лахти 1 6/10 1.85
16:00 ИФК Мариехамн – ЮЯК Ювяскюля 1 8/10 1.44
16:00 Кеми Кингс – ХИФК Хелзинки X2 7/10 1.35
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Витес – Хееренвеен 1 5/10 2.07
20:45 АДО Ден Хааг – Грьонинген X2 8/10 1.36
20:45 НЕК Ниймеген – Аякс 2 8/10 1.25
21:45 Го Ахед Игълс – Хераклес X2 8/10 1.40
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Хайдук Сплит – Славен 1 6/10 1.57
20:00 Риека – Динамо Загреб 1X 7/10 1.35
Чехия Чехия – Първа Лига
18:00 Бохемианс 1905 П. – Височина Ихлава 1 6/10 1.62
18:00 Словачко – Прибрам 1 7/10 1.44
19:15 Теплице – Слован Либерец 1 6/10 1.91
21:15 Карвина – Славия Прага 2 6/10 1.70
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Усти над Лабем -2.5 6/10 1.80
11:15 Тринец – Варнсдорф 1 5/10 2.15
13:30 Чешке Будьовице – Сигма Оломоуц 2 5/10 2.20
17:30 Витковице – Зноймо 2 3/10 2.25
17:30 Графин Влашим – Опава 1X 7/10 1.44
17:30 МАС Таборско – Баник Соколов 1 6/10 1.70
17:30 Простейов – Баник Острава 2 8/10 1.22
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Тун – Лозана Спорт 1 6/10 1.62
21:00 Грасхопърс – Санкт Гален +2.5 6/10 1.70
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Сервет – Ксамакс 1X 7/10 1.38
20:00 Шафхаузен – Киасо 1 5/10 1.80
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
17:00 АФК Ескилстюна – Йоребро 1X 8/10 1.45
Швеция Швеция – Суперетан Лига
15:00 Дегерфорш – Норбю 1 6/10 1.91
17:00 Бромапойкарна – Йоргрите 1 5/10 1.75
17:00 ГАИС Гьотеборг – Далкурд -2.5 6/10 1.67
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Инвърнес КТ – Сейнт Джонстън 1X 8/10 1.44
17:00 Партик Тисъл – Мъдъруел 1 6/10 1.73
17:00 Селтик – Килмарнък 1 9/10 1.14
17:00 Хамилтън – Рос Каунти -2.5 6/10 1.72
17:00 Хартс – Дънди ФК 1 7/10 1.53
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Куин ъф Саут 2 5/10 1.87
17:00 Грийнок Мортън – Хибърниън 2 6/10 1.70
17:00 Дънди Юнайтед – Фолкърк 1 4/10 2.10
17:00 Дънфърмлин – Рейт Роувърс 1 5/10 1.75
17:00 Сейнт Мирън – Дъмбартън 1 6/10 1.75
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Странрар X2 7/10 1.35
17:00 Еърдри – Брихин Сити 1X 7/10 1.33
17:00 Куинс парк ФК – Питърхед 1X 8/10 1.40
17:00 Ливингстън – Алоа Атлетик 1 7/10 1.60
17:00 Стенхаусмюър – Ийст Файф X2 7/10 1.40
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Стърлинг Албиън +2.5 7/10 1.66
17:00 Единбург Сити – Каудънбийт 1X 8/10 1.39
17:00 Елгин Сити – Монтроуз 1 6/10 1.80
17:00 Клайд – Анан Атлетик 1X 7/10 1.40
17:00 Форфар Атлетик – Арброут 1X 8/10 1.35
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
20:00 Арсенал Саранди – Нюелс Олд Б. 2 5/10 1.98
22:00 Сан Лоренцо д. – Сармиенто Хунин 1 8/10 1.53
23:15 Атлетико Рафаела – Хуракан Буенос А. -2.5 7/10 1.62

Футболни прогнози за 05.04.2017

Англия Англия – Премиършип
21:45 Арсенал – Уест Хям 1 7/10 1.40
21:45 Саутхямптън – Кристъл Палас 1 6/10 1.86
21:45 Суонзи – Тотнъм 2 6/10 1.68
21:45 Хъл Сити – Мидълзбро -2.5 7/10 1.58
22:00 Ливърпул – Борнемут 1 7/10 1.35
22:00 Челси – Манчестър Сити 1X 8/10 1.40

 

Германия Германия – Бундеслига
21:00 Аугсбург – Инголщат 1X 8/10 1.44
21:00 Борусия М’Гладбах – Херта Берлин 1 5/10 1.78
21:00 Волфсбург – Фрайбург 1 5/10 1.77
21:00 Дармщат 98 – Байер Леверкузен 2 7/10 1.73
21:00 Майнц 05 – РБ Лайпциг -2.5 6/10 1.74

 

Испания Испания – Примера Дивисион
20:30 Барселона – Севиля 1 7/10 1.25
21:30 Депортиво Ла Коруня – Гранада 1 6/10 1.60
21:30 Спортинг Хихон – Малага X2 8/10 1.44
22:30 Леганес – Реал Мадрид 2 7/10 1.36

 

България България – Купа на България
17:30 Литекс Ловеч – Черно море 2 5/10 1.83
20:00 Локомотив Пловдив – Лудогорец Разград 2 7/10 1.49

 

Футболни прогнози за 03.04.2017

Англия Англия – Национална Лига
21:45 Линкълн Сити – Дагенъм и Редбридж 1 6/10 1.58
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Севиля Атлетико – Нумансия -2.5 6/10 1.58
Италия Италия – Серия А
21:45 Интер – Сампдория 1 7/10 1.36
Италия Италия – Серия Б
21:30 Фрозиноне – Авелино 1 7/10 1.58
Франция Франция – Лига 2
21:45 Страсбург – Сошо -2.5 7/10 1.53
Израел Израел – Група за Изпадане
20:30 Апоел Ашкелон – МС Ашдод 1X 8/10 1.40
Кипър Кипър – Група за Изпадане
19:00 Неа Саламина – Ермис Арадипоу 1X 7/10 1.35
Норвегия Норвегия – Типелиген
20:00 Волеренга Осло – Викинг Ставангер 1 4/10 2.00
Португалия Португалия – Сегунда Лига
22:00 Фафе – Порто Б X2 7/10 1.45
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Астра Гюргево – Виторул Констанца -2.5 6/10 1.57
Русия Русия – Премиер Лига
19:30 ФК Ростов – ФК Краснодар 1 3/10 2.50
Турция Турция – Супер Лига
20:00 Галатасарай – Аданаспор 1 7/10 1.40
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
18:30 Самсунспор – Балъкесирспор -2.5 6/10 1.65
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Йънг Аякс – Йънг Утрехт 1 9/10 1.20
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:45 Киасо – Сервет X2 8/10 1.32
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
20:00 Йоребро – Йонкьопинг Содра 1 6/10 1.80
20:00 Калмар – Елфсборг 1X 5/10 1.45
20:00 Юргорден – Сириус 1 5/10 1.80
Швеция Швеция – Суперетан Лига
20:00 Йоргрите – Варберг БоИС 1X 7/10 1.31

Футболни прогнози за Неделя, 2 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Суонзи – Мидълзбро -2.5 6/10 1.68
18:00 Арсенал – Манчестър Сити X2 7/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Инголщат – Майнц 05 -2.5 6/10 1.65
18:30 Байер Леверкузен – Волфсбург 1 5/10 1.83
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Кайзерслаутерн – Айнтрахт Брауншвайг X2 8/10 1.43
14:30 Хайденхайм – Гройтер Фюрт 1X 8/10 1.28
14:30 Щутгарт – Динамо Дрезден 1 6/10 1.83
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Севиля – Спортинг Хихон 1 8/10 1.34
19:30 Валенсия – Депортиво Ла Коруня 1 6/10 1.91
21:45 Гранада – Барселона +2.5 5/10 1.30
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Химнастик де Тарагона – Алмерия -2.5 8/10 1.53
17:00 Луго – Реус Депортиу 1X 8/10 1.25
19:00 Кордоба – Елче -2.5 7/10 1.66
19:00 Тенерифе – Реал Овиедо 1 6/10 1.83
21:30 Сарагоса – Валядолид -2.5 7/10 1.59
Италия Италия – Серия А
13:30 Торино – Удинезе 1 5/10 1.87
16:00 Дженоа – Аталанта X2 8/10 1.28
16:00 Киево – Кротоне 1 5/10 1.83
16:00 Палермо – Каляри 1 4/10 2.30
16:00 Пескара – Милан 2 7/10 1.57
16:00 Фиорентина – Болоня 1 7/10 1.50
21:45 Наполи – Ювентус -2.5 5/10 1.75
Франция Франция – Лига 1
16:00 Рен – Лион 2 6/10 1.88
18:00 Лориен – Каен 1X 7/10 1.34
18:00 Монпелие – Тулуза 1 5/10 2.00
18:00 Нант – Анже -2.5 8/10 1.53
22:00 Ница – Бордо -2.5 5/10 1.80
Беларус Беларус – Премиер Лига
16:00 Неман – Славия Мозир 1X 8/10 1.40
19:30 Крумкачи Минск – ФК Витебск -2.5 6/10 1.57
България България – Първа ПФЛ
17:30 Дунав Русе – Славия 1 7/10 1.50
20:00 Локомотив Горна О. – Верея Стара З. 1 4/10 2.40
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Паниониос Атина – Атромитос 1 6/10 1.68
17:15 Керкира Корфу – Ираклис Солун 1 6/10 1.62
17:15 Панайтоликос – Астерас Триполис 1 4/10 2.30
17:15 ПАОК – Лариса +2.5 7/10 1.40
19:30 АЕК Атина – Панатинайкос 1 5/10 2.15
Гърция Гърция – Футболна Лига
13:00 Анагениси Кардица – Калони 1 7/10 1.62
15:00 Панайгиалиос Егио – ОФИ Крит X2 7/10 1.34
15:00 Ханя – Арис Солун 2 8/10 1.50
16:00 Агротикос Астерас – Ахарнайкос Мениди 1 7/10 1.50
16:00 Калитеа – Ламия 2 7/10 1.40
16:00 Спарти – Панелевсиниакос 1 5/10 2.05
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Вендсисел – Вейле 1 7/10 1.70
14:45 Нествед – Нюкьобинг 1X 8/10 1.30
14:45 Фредериция – АБ Гладсаксе 1 6/10 1.57
14:45 Фремад Амагер – Хелзингор 1X 8/10 1.36
14:45 Хобро – Кьоге 1 6/10 1.70
Македония Македония – Първа Лига
16:00 Вардар Скопие – Работнички Скопие 1 8/10 1.38
16:00 Силекс Кратово – Ренова Джепчище 1X 8/10 1.30
Норвегия Норвегия – Типелиген
16:30 Лилестрьом – Сандефьорд 1 5/10 1.75
19:00 Сарпсборг 08 – Согндал 1 5/10 1.80
19:00 Стабек – Олесунд 1 5/10 2.10
19:00 Стрьомгодсет – Хаугесунд 1 6/10 1.67
21:00 Розенборг – Од БК 1 7/10 1.60
Норвегия Норвегия – Адеколиген
16:00 Старт Кристиансанд – Фредрикстад 1 6/10 1.67
16:30 Тромсдален – Осане 1X 7/10 1.41
18:00 Флурьо – Йерв Гримстад 1X 8/10 1.48
19:00 Мьондален – Арендал 1 7/10 1.52
19:00 Ранхайм – Стрьомен +2.5 6/10 1.80
19:00 Санднес – Елверум 1 8/10 1.45
19:00 Уленсакер Киса – Левангер 1 4/10 2.40
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Ягиелония Бялисток – ЛКС Нечеча 1 7/10 1.62
19:00 Лехия Гданск – Заглембие Любин 1 6/10 1.83
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Белененсеш – Фейрензе -2.5 7/10 1.57
18:00 Витория Сетубал – Морейрензе 1 3/10 2.25
20:00 Ароука – Спортинг Лисабон 2 8/10 1.42
22:15 Спортинг Брага – Маритимо 1 6/10 1.70
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Жил Висенте – Академика Коимбра X2 7/10 1.36
18:00 Академико Визеу – Лейшоес 1 3/10 2.30
18:00 Бенфика Б – Униао Мадейра 1 5/10 2.08
18:00 Варзин – Пенафиел 1 6/10 1.85
18:00 Визела – Портимонензе 2 5/10 2.00
18:00 Кова Да Пиедаде – Спортинг Ковиля -2.5 7/10 1.44
18:00 Спортинг Лисабон Б – Олянензе 1 8/10 1.43
18:00 Фамаликао – Витория Гимараеш Б 1X 7/10 1.25
Русия Русия – Премиер Лига
13:30 Амкар Перм – Терек Грозни 1X 8/10 1.35
14:00 Рубин Казан – Зенит Санкт Петербург 2 6/10 1.90
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Ружомберок – Спартак Търнава 1 5/10 1.94
18:30 Жилина – Татран Прешов 1 9/10 1.16
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Алуминий Кидричево – Олимпия Любляна 2 7/10 1.58
19:00 Радомлие – Рудар Веление 2 5/10 1.75
Турция Турция – Супер Лига
16:00 Ризеспор – Трабзонспор -2.5 5/10 1.75
16:30 Османлиспор – Газиантепспор 1 6/10 1.62
19:00 Бешикташ – Генчлербирлиги 1 7/10 1.43
19:00 Коняспор – Бурсаспор 1 5/10 1.78
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Денизлиспор – Алтънорду 1X 8/10 1.28
13:00 Сивасспор – Манисаспор 1 8/10 1.50
16:00 Адана Демирспор – Юмраниеспор 1 4/10 2.30
17:00 Гьозтепе – Гиресунспор 1X 7/10 1.33
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Витес – НЕК Ниймеген 1 7/10 1.44
15:30 АДО Ден Хааг – Рода 1X 7/10 1.35
15:30 Аякс – Фейенорд 1 6/10 1.85
17:45 Твенте – Го Ахед Игълс 1 8/10 1.44
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
15:30 МВВ Маастрихт – Фортуна Ситард 1 7/10 1.48
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 РНК Сплит – Истра 1961 -2.5 8/10 1.37
20:00 Цибалия – Риека 2 9/10 1.20
Чехия Чехия – Първа Лига
18:30 Славия Прага – Спарта Прага 1 6/10 1.85
Чехия Чехия – Национална Лига
14:30 Баник Острава – Графин Влашим 1 8/10 1.49
17:30 Варнсдорф – Витковице 1 7/10 1.42
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Вадуц +2.5 8/10 1.33
14:45 Люцерн – Лугано 1 6/10 1.63
17:00 Лозана Спорт – Грасхопърс 1X 7/10 1.45
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Ксамакс – Аарау 1 6/10 1.72
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм – Хакен 1 5/10 1.95
16:00 Сундсвал – АФК Ескилстюна -2.5 6/10 1.80
18:30 Норкьопинг – Хамарби 1 7/10 1.60
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Сирианска Сьодертале – Дегерфорш 1 5/10 1.83
16:00 Фалкенберг – Йостерс 1 5/10 2.15
18:00 Вернаму – Атвидаберг 2 9/10
18:00 Норбю – ГАИС Гьотеборг 1X 7/10 1.42
18:00 Фрей Тебю – Йефле 1X 8/10 1.44

Футболни прогнози за Събота, 1 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Ливърпул – Евертън 1 6/10 1.70
17:00 Бърнли – Тотнъм 2 7/10 1.65
17:00 Лестър – Сток Сити -2.5 5/10 1.83
17:00 Уотфорд – Съндърланд 1 6/10 1.85
17:00 Хъл Сити – Уест Хям 1X 7/10 1.40
17:00 Челси – Кристъл Палас 1 7/10 1.25
19:30 Саутхямптън – Борнемут 1 6/10 1.60
Англия Англия – Чемпиъншип
14:30 Барнзли – Шефилд Уензди X2 8/10 1.34
17:00 Астън Вила – Норич 1X 7/10 1.30
17:00 Брайтън – Блекбърн 1 6/10 1.60
17:00 Брентфорд – Бристъл Сити +2.5 7/10 1.65
17:00 Ипсуич – Бирмингам 1X 8/10 1.35
17:00 Престън – Нотингам Форест 1 6/10 1.90
17:00 Родъръм Юнайтед – Фулъм 2 7/10 1.40
17:00 Уулвърхямптън – Кардиф 1 5/10 2.15
17:00 Хъдърсфийлд – Бъртън Албион 1 7/10 1.55
19:30 Рединг – Лийдс 1X 7/10 1.36
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Болтън – Честърфийлд 1 7/10 1.33
17:00 Брадфорд Сити – Уолсол 1 7/10 1.53
17:00 Бристол Роувърс – Шросбъри Таун 1 6/10 1.68
17:00 Милоул – Скънторп 1 6/10 1.87
17:00 Милтън – Джилингам 1 7/10 1.53
17:00 Питърбъро – Чарлтън +2.5 7/10 1.66
17:00 Порт Вейл – Уимбълдън X2 8/10 1.34
17:00 Рочдейл – Нортхямптън Таун 1 6/10 1.85
17:00 Саутенд – Олдъм 1 5/10 1.80
17:00 Флийтууд Таун – Суиндън 1 5/10 1.75
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Гримсби Таун – Донкастър 2 5/10 1.75
17:00 Йоувил – Карлайл 1X 8/10 1.40
17:00 Крю Александра – Кембридж Юнайтед 1X 7/10 1.32
17:00 Лейтън Ориент – Уикъмб 2 5/10 1.75
17:00 Лутън Таун – Блекпул 1X 8/10 1.33
17:00 Мансфийлд Таун – Екзитър 1 5/10 2.08
17:00 Нотс Каунти – Колчестър 1X 7/10 1.36
17:00 Нюпорт Каунти – Кроули Таун 1X 7/10 1.29
17:00 Стивънидж Бороу – Барнет -2.5 5/10 1.78
17:00 Хартлипул – Портсмут 2 7/10 1.48
17:00 Челтнъм Таун – Моркамб 1 5/10 1.85
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Рексъм – Транмиър Роувърс 2 5/10 1.85
17:00 Боръм Ууд – Макълсфийлд Таун X2 7/10 1.35
17:00 Дагенъм и Редбридж – Ийстли 1 6/10 1.85
17:00 Доувър Атлетик – Гейтсхед 1X 7/10 1.30
17:00 Йорк Сити – Брейнтри Таун 1 7/10 1.68
17:00 Линкълн Сити – Бромли 1 7/10 1.40
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Бароу 2 4/10 2.19
17:00 Саутпорт – Гайзли 1X 7/10 1.39
17:00 Солихъл Муурс – Алдършот Таун -2.5 5/10 1.80
17:00 Торки Юнайтед – Честър 1X 8/10 1.25
17:00 Уокинг – Сътън Юнайтед X2 7/10 1.45
17:00 Форест Грийн Р. – Норт Фериби Ю. +2.5 8/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байерн Мюнхен – Аугсбург +2.5 8/10 1.34
16:30 РБ Лайпциг – Дармщат 98 1 8/10 1.34
16:30 Фрайбург – Вердер Бремен 1 3/10 2.25
16:30 Хамбургер – Кьолн -2.5 7/10 1.61
16:30 Шалке 04 – Борусия Дортмунд +2.5 6/10 1.65
19:30 Айнтрахт Франкфурт – Борусия М’Гладбах 1X 7/10 1.41
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Вюрцбургер Кикерс – Арминия Билефелд 1 4/10 2.15
14:00 Зандхаузен – Бохум -2.5 5/10 1.75
14:00 Хановер 96 – Унион Берлин 1X 8/10 1.40
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Виляреал – Ейбар 1 6/10 1.85
19:30 Реал Сосиедад – Леганес 1 5/10 1.80
21:45 Малага – Атлетико Мадрид 2 6/10 1.78
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Леванте – Мирандес 1 7/10 1.43
19:00 УКАМ Мурсия – Кадис -2.5 7/10 1.50
19:00 Хуеска – Хетафе 1X 8/10 1.30
21:30 Хирона – Райо Валекано 1 6/10 1.79
Италия Италия – Серия А
19:00 Сасуоло – Лацио 2 5/10 1.78
21:45 Рома – Емполи 1 9/10 1.18
Италия Италия – Серия Б
16:00 Асколи – Карпи -2.5 7/10 1.55
16:00 Бреша – Виртус Ентела 1X 7/10 1.43
16:00 Латина – Читадела -2.5 7/10 1.62
16:00 Новара – Тернана 1 7/10 1.73
16:00 Перуджа – Виченца 1 6/10 1.78
16:00 Пиза – Салернитана -2.5 7/10 1.36
16:00 Про Верчели – Бари -2.5 8/10 1.55
16:00 Специя – Беневенто -2.5 7/10 1.57
16:00 Трапани – Верона -2.5 6/10 1.66
Франция Франция – Лига 1
18:00 Олимпик Марсилия – Дижон 1 8/10 1.38
20:00 Бастия – Лил X2 7/10 1.30
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ланс – Брест -2.5 6/10 1.57
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Санкт Полтен – Рапид Виена 2 6/10 1.70
19:30 Аустрия Виена – Адмира Вакер Мьодлинг 1 7/10 1.57
19:30 Матерсбург – Рийд -2.5 7/10 1.70
19:30 Щурм Грац – Волфсбергер 1 7/10 1.60
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 ФК Минск – Динамо Брест -2.5 6/10 1.70
14:30 Нафтан – ФК Слуцк 1X 8/10 1.35
15:00 Городея – Шахтьор Солигорск 2 5/10 1.75
16:00 Торпедо Жодино – Ислоч Минск 1 6/10 1.57
17:00 Днепър Могилев – Динамо Минск 2 7/10 1.55
19:30 Гомел – БАТЕ Борисов 2 8/10 1.23
България България – Първа ПФЛ
15:00 Берое – Локомотив Пловдив 1X 8/10 1.40
17:30 Черно море – Левски София X2 7/10 1.36
20:00 ЦСКА София – Лудогорец Разград +2.5 6/10 1.65
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Пас Янина – Ксанти 1X 7/10 1.40
17:15 Левадиакос – Верия 1 6/10 1.68
19:30 Олимпиакос – Платаниас 1 8/10 1.20
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Пансерайкос – Аполон Смирни 2 7/10 1.29
Дания Дания – Други
14:00 Колдинг – Тистед +2.5 8/10 1.55
16:00 Мариенлист – Брьоншой 1 5/10 1.85
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – УК Дъблин X2 7/10 1.38
21:30 Лонгфорд Таун – Уотърфорд Юнайтед -2.5 6/10 1.80
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Кристиансунд – Молде X2 8/10 1.28
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Арка Гдиня – Гурник Ленчна 1 6/10 1.70
19:00 Висла Плоцк – Краковия Краков 1X 7/10 1.27
21:30 Легия Варшава – Погон Шчечин 1 8/10 1.36
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Битовия Битов – Погон Шедълце -2.5 6/10 1.58
18:45 Хойничанка Хойнице – Миедж Легница -2.5 7/10 1.62
19:00 Заглембие Сосновец – Знич Прушков 1 6/10 1.58
19:00 Стомил Олщин – Висла Пулави 1 5/10 1.90
20:00 Ключборк – Гурник Забже 2 6/10 1.62
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Тондела – Ещорил Прая 1X 8/10 1.30
20:15 Боавища – Рио Аве 1X 7/10 1.36
22:30 Бенфика – Порто 1X 8/10 1.36
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Авеш – Санта Клара 1 5/10 1.83
18:00 Спортинг Брага Б – Фреамунде -2.5 7/10 1.55
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – Локомотив Москва X2 7/10 1.27
17:30 Арсенал Тула – Том Томск 1 8/10 1.22
Русия Русия – Първа Дивизия
13:00 Енисей Красноярск – СКА-Хабаровск -2.5 7/10 1.45
13:00 ФК Тюмен – ФК Химки 1 5/10 1.90
15:00 Динамо Москва – ФК Тамбов 1 8/10 1.50
15:00 Сокол Саратов – Мордовия Саранск X2 7/10 1.40
16:00 Балтика Калининград – ФК Тосно 2 6/10 1.78
16:00 Шинник Ярославл – Сибир Новосибирск 1 4/10 2.00
17:00 Зенит Санкт П. – Спартак Москва 2. X2 8/10 1.36
17:00 Нефтехимик Нижнекамск – Спартак Налчик 1X 7/10 1.38
18:00 Факел Воронеж – Кубан Краснодар 1X 7/10 1.41
Северна Ирландия Северна Ирландия – Купа на Северна Ирландия
17:00 Дънганън Суифтс – Линфийлд 2 7/10 1.38
19:15 Коулрейн – Гленавон 1 5/10 2.10
Словакия Словакия – Суперлига
16:30 Шпорт Подбрезова – Слован Братислава X2 8/10 1.30
18:00 Злате Моравце – Тренчин X2 7/10 1.29
18:00 Сеница – Земплин Михаловце 1 4/10 2.10
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Целие – Домжале X2 7/10 1.28
19:00 Горица – Копер 1 5/10 1.85
21:15 Кръшко – Марибор 2 7/10 1.40
Сърбия Сърбия – Суперлига
17:00 Цървена Звезда Б. – Спартак Суботица +2.5 8/10 1.37
18:00 Борац Чачак – Рад Белград 1X 8/10 1.38
18:00 Вождовац Белград – Войводина X2 7/10 1.40
18:00 Радник Сурдулица – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.62
19:00 Младост Лучани – Явор Иваница 1 4/10 2.10
19:00 Напредак Крушевац – ФК Нови Пазар 1 7/10 1.44
19:30 Раднички Ниш – Партизан Белград 2 6/10 1.75
Турция Турция – Супер Лига
13:30 Акхисар Беледие – Истанбул Башакшехир X2 7/10 1.25
16:00 Аланияспор – Касъмпаша 1 4/10 2.10
19:00 Анталияспор – Кайзериспор 1X 8/10 1.35
19:00 Кардемир Карабукспор – Фенербахче 2 5/10 2.15
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Газиантеп ББ – Болуспор 1X 8/10 1.45
16:00 Бандърмаспор – Ескишехирспор 2 5/10 2.15
16:00 Мерсин Идман Юрду – Шанлъурфаспор X2 7/10 1.50
18:30 Йени Малатияспор – Елязъгспор 1 6/10 1.60
Унгария Унгария – НП I
19:00 Вашаш Будапеща – Дебрецен -2.5 6/10 1.61
19:00 Диошдьор – Уйпещ 2 5/10 2.05
19:00 Дюрмот – МТК Будапеща 1X 7/10 1.32
19:00 Пакш – Видеотон Фехервар 2 6/10 1.80
19:00 Халадаш Сомбатхей – Мезьокьовешд 1 5/10 1.88
21:30 Хонвед Будапеща – Ференцварош 1X 8/10 1.38
Финландия Финландия – Купа на Финландия
12:30 Хонка – Сейняйоен ЯК 2 5/10 1.90
14:30 Илвес Тампере – ХИК Хелзинки 2 6/10 1.70
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 АЗ Алкмаар – Грьонинген 1 7/10 1.60
19:30 Цволе – Екселсиор 1 7/10 1.65
20:45 Спарта Ротердам – ПСВ Айндховен 2 8/10 1.33
21:45 Утрехт – Вилем II 1 6/10 1.67
21:45 Хераклес – Хееренвеен X2 8/10 1.36
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Славен – Локомотив Загреб -2.5 6/10 1.70
20:00 Динамо Загреб – Осиек 1 7/10 1.30
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Слован Либерец – Карвина 1 6/10 1.57
18:00 Височина Ихлава – Словачко 1 5/10 2.10
18:00 Збройовка Бърно – Дукла Прага 1X 7/10 1.35
18:00 Прибрам – Бохемианс 1905 Прага X2 8/10 1.29
18:00 Фастав Злин – Храдец Кралове 1 6/10 1.64
21:15 Виктория Пилзен – Теплице 1 8/10 1.44
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Виктория Жижков 1 5/10 2.15
17:30 Фридек-Мистек – МАС Таборско 1 5/10 2.00
19:00 Опава – Пардубице 1 7/10 1.40
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Сион – Тун 1 5/10 1.80
21:00 Санкт Гален – Базел 2 6/10 1.65
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Винтертур – Вил 1 6/10 1.60
18:45 Волен – Ле Монт -2.5 7/10 1.62
20:00 Цюрих – Шафхаузен 1 7/10 1.34
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
14:00 ИФК Гьотеборг – Малмьо X2 8/10 1.42
17:00 Халмстад – Йостерсунд -2.5 6/10 1.72
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Хелзинборг – Трелеборг 1 5/10 1.90
19:00 Далкурд – Бромапойкарна 1 6/10 1.80
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Инвърнес КТ – Килмарнък -2.5 6/10 1.75
17:00 Партик Тисъл – Рос Каунти -2.5 6/10 1.72
17:00 Рейнджърс – Мъдъруел +2.5 7/10 1.49
17:00 Хамилтън – Сейнт Джонстън -2.5 7/10 1.65
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дъмбартън – Грийнок Мортън X2 8/10 1.38
17:00 Дънфърмлин – Хибърниън 2 6/10 1.78
17:00 Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед X2 7/10 1.33
17:00 Сейнт Мирън – Аяр Юнайтед 1 6/10 1.75
17:00 Фолкърк – Рейт Роувърс 1 6/10 1.60
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Албион Роувърс 1 7/10 1.53
17:00 Брихин Сити – Ливингстън 2 6/10 1.56
17:00 Ийст Файф – Куинс парк ФК 1 5/10 1.88
17:00 Питърхед – Еърдри 1X 7/10 1.38
17:00 Странрар – Стенхаусмюър 1 6/10 1.68
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Арброут X2 8/10 1.38
17:00 Елгин Сити – Берик Рейнджърс 1 6/10 1.67
17:00 Каудънбийт – Клайд 1X 8/10 1.36
17:00 Монтроуз – Единбург Сити 1X 8/10 1.30
17:00 Стърлинг Албиън – Форфар Атлетик +2.5 6/10 1.59

Прогнози за 31.03.2017

Англия

Англия – Чемпиъншип

21:45 Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс 1X 9/10 1.20
Германия

Германия – Бундеслига

21:30 Херта Берлин – Хофенхайм X2 8/10 1.43
Германия

Германия – Втора Бундеслига

19:30 Ерцгебирге Ауе – Санкт Паули 1X 7/10 1.42
19:30 Нюрнберг – Карлсруе 1X 7/10 1.28
19:30 Фортуна Дюселдорф – Мюнхен 1860 -2.5 6/10 1.60
Испания

Испания – Сегунда Дивисион

21:00 Алкоркон – Майорка 1X 8/10 1.29
Италия

Италия – Серия Б

20:00 Авелино – СПАЛ 2 4/10 2.38
22:00 Чезена – Фрозиноне 1X 8/10 1.36
Франция

Франция – Лига 1

20:00 Гингам – Нанси 1 5/10 1.88
Франция

Франция – Лига 2

21:00 Амиен – Клермонт Фут 1X 7/10 1.21
21:00 Газелек Аячо – Бурж-Перона 1 6/10 1.71
21:00 Лавал – Аячо -2.5 7/10 1.44
21:00 Льо Авър – Реймс 1X 7/10 1.35
21:00 Ним – Валансиен 1 6/10 1.85
21:00 Троа – Орлеан 1 5/10 1.85
21:00 Тур – Ред Стар Париж 1 6/10 1.85
21:00 Шамоа Ниор – Оксер 1 4/10 2.15
Австрия

Австрия – Ерсте Лига

19:30 Блау-Вайс Линц – Капфенберг 1 6/10 1.83
19:30 Винер Нойщат – Аустрия Лустенау 2 7/10 1.60
19:30 ВСГ Ватенс – Лиферинг Залцбург X2 7/10 1.31
19:30 Флоридсдорфер АК – ЛАСК Линц 2 8/10 1.45
21:30 Хорн – Вакер Инсбрук 1X 8/10 1.36
България

България – Първа ПФЛ

17:30 Пирин Благоевград – Нефтохимик Бургас 1 6/10 1.85
Израел

Израел – Лига Леумит

16:00 Апоел Акре – Бейтар Тел Авив Рамла 1 6/10 1.80
16:00 Апоел Афула – Апоел Йерусалим 1 7/10 1.74
16:00 Апоел Катамон Й. – Макаби Назарет 1X 7/10 1.32
16:00 Апоел Назарет Илит – Ирони Нешер -2.5 7/10 1.60
16:00 Апоел Петах Т. – Апоел Рамат Х. 1 6/10 1.80
16:00 Апоел Рамат Ган – Макаби Херцлия 1 6/10 1.72
16:00 Апоел Ришон Лецион – Макаби Нетаня 2 7/10 1.62
16:00 Макаби Шаараим – Апоел Бней Лод 1X 8/10 1.42
Ирландия

Ирландия – Висша Дивизия

21:30 Дъндолк – Дрогеда Юнайтед 1 9/10 1.20
21:45 Голуей ФК – Слиго Роувърс 1X 8/10 1.36
21:45 Дери Сити – Брей Уондърърс 1 6/10 1.90
21:45 Лимерик – Корк Сити 2 6/10 1.70
22:00 Шамрок Роувърс – Фин Харпс 1 7/10 1.35
Ирландия

Ирландия – Първа Дивизия

21:45 Атлон Таун – Кабинтили X2 7/10 1.27
21:45 Шелбърн – Уексфорд Ютс 1 6/10 1.90
Полша

Полша – Екстракласа

19:00 Шльонск Вроцлав – Корона Келце -2.5 5/10 1.80
21:30 Висла Краков – Лех Познан -2.5 6/10 1.80
Полша

Полша – Първа Лига

19:30 Олимпия Груджьондз – Сандеця Нови Сач 1X 8/10 1.31
20:00 Вигри Сувалки – ГКС Тихи 1 5/10 1.90
20:00 Хробри Глогов – Стал Мелец 1 4/10 2.30
21:45 ГКС Катовице – Подбескидзе 1 4/10 1.95
Португалия

Португалия – Примейра Лига

21:00 Шавеш – Пасош Ферейра 1X 8/10 1.30
23:00 Насионал Мадейра – Витория Гимараеш X2 7/10 1.32
Русия

Русия – Премиер Лига

19:30 Анжи Махачкала – Урал Свердловска о. 1X 7/10 1.25
Сърбия

Сърбия – Суперлига

18:00 Металац – Чукарички -2.5 6/10 1.65
Холандия

Холандия – Ерсте Дивизи

21:00 Алмере Сити – Телстар 1 7/10 1.44
21:00 Ваалвийк – Волендам X2 8/10 1.42
21:00 ВВВ Венло – НАК Бреда 1 6/10 1.66
21:00 Де Граафшап – Йънг ПСВ 1 5/10 1.80
21:00 Камбур – Еммен 1 7/10 1.50
21:00 ФК Айндховен – Ден Бош 1 6/10 1.75
21:00 ФК Ос – Ахил ’29 1 7/10 1.55
21:00 Хелмонд Спорт – Дордрехт 1 6/10 1.83
Хърватска

Хърватска – Първа Лига

19:00 Интер Запрешич – Хайдук Сплит 2 6/10 1.80
Чехия

Чехия – Първа Лига

21:15 Млада Болеслав – Баумит Яблонец 1 6/10 1.62
Чехия

Чехия – Национална Лига

19:00 Сигма Оломоуц – Тринец 1 6/10 1.35
19:00 Усти над Лабем – Чешке Будьовице X2 7/10 1.45
20:00 Зноймо – Простейов 1 8/10 1.23
Шотландия

Шотландия – Премиършип

21:45 Дънди ФК – Абърдийн 2 7/10 1.53

Всички права запазени WinBets.org © 2017. Копирането и ползването на съдържание от сайта е разрешено само със споменаване на сайта WinBets.org, както и задължително поставяне на наш линк.